Kim jestem?

ja

Facetem przed trzydziestką, który czerpie energię ze wspólnej zabawy.

Tak jednym zdaniem opisałbym siebie. Nie szukam kompromisów, zawsze mam w rękawie coś, czego nikt jeszcze nie widział. Stawiam na kontakt z gośćmi, nie boję się mikrofonu i używam go cały czas w swojej pracy! Poprowadziłem setki imprez, a mimo to cały czas się uczę. Każde kolejne wesele, studniówka, czy jakakolwiek inna impreza to nowi ludzie, nowe wyzwania, którym trzeba sprostać. Najwięcej satysfakcji sprawia mi widok uśmiechniętych twarzy na parkiecie, które celebrują wspólnie wydarzenie ślubu, jubileuszu, czy ostatnich dni przed maturą.
Rozwijając swój warsztat pracy - rozwijam siebie, dlatego oferuję oryginalne konkursy, zabawy, nowoczesne podejście do wszystkich ważnych punktów imprezy, ale zachowując znane wszystkim tradycje. Z roku na rok rozwijam się również technologicznie - zawsze byłem ciekaw nowych rozwiązań w sferze sprzętowej, stąd również do dyspozycji klienta oddaję dodatki takie jak telewizory, czy świecące napisy.

A co z muzyką?

Jako DJ jestem bardzo wszechstronny muzycznie. Z każdego gatunku szukam największych przebojów, dzięki którym parkiet zapełnia się błyskawicznie. Poza hitami, których teksty każdy zna na pamięć od 20 lat, serwuję świeże radiowe numery - zarówno polskie, jak i zagraniczne. Dzięki temu każdy z gości znajdzie na imprezie coś dla siebie! Nie są mi obce imprezy tematyczne, gdzie dominuje jeden rodzaj muzyki lub też takie, gdzie część repertuaru jest całkowicie wyeliminowana.

Co mogę dla Ciebie zrobić?


Zobacz mnie w akcji!

Kilka ujęć z wesel i studniówek na których miałem okazje zagrać! Zapraszam do obejrzenia.

Zdjęcia


Kontakt

Masz pytania?

Napisz do mnie e-mail, zadzwoń! Umówmy się na spotkanie i porozmawiajmy :)

Adres

Domiechowice 56b
97-400 Bełchatów

Telefon

790-327-775

Adres e-mail

raf.jonczyk@gmail.com